Mobilne żurawie wieżowe

Wynajem mobilnych żurawi wieżowych w Warszawie
mobilne żurawie wieżowe

Mobilne żurawie wieżowe Warszawa

Żuraw wieżowy na kołach to innowacyjne połączenie cech dwóch sprawdzonych urządzeń dźwigowych: tradycyjnych żurawi budowlanych (wieżowych) i dźwigów samojezdnych. Wielu z nas zdaje sobie sprawę z przewagi żurawia wieżowego nad tradycyjnym dźwigiem teleskopowym, zwłaszcza jeśli chodzi o szybkość działania. Holenderska firma Spierings podjęła ambitne wyzwanie i zdecydowała się umieścić żuraw wieżowy na podwoziu kołowym, tworząc tym samym urządzenie praktyczne i efektywne, w pełni odpowiadające oczekiwaniom i potrzebom współczesnego budownictwa. Żuraw, który potrafi samodzielnie się przemieszczać, to rozwiązanie znacznie bardziej przydatne niż jego tradycyjny odpowiednik stacjonarny.

Wybierając mobilne żurawie wieżowe wspieramy zwiększoną wydajność pracy! Realizujemy usługi dźwigowe w Warszawie, Radomiu, Pruszkowie, Piasecznie, Łodzi, Lublinie, Płocku, Włocławku i okolicach.

Jesteśmy przygotowani do obsługi firm i dużych projektów na terenie całej Polski!

Dlaczego wybrać mobilne żurawie wieżowe?

Żuraw wieżowy osadzony na podwoziu kołowym samochodu ciężarowego to najbardziej optymalne rozwiązanie, które można zastosować do przenoszenia dużych ładunków. Mobilne żurawie wieżowe sprawdzają się idealnie tam, gdzie brakuje miejsca na rozstawienie stacjonarnego żurawia wieżowego i tam, gdzie jego wykorzystanie byłoby po prostu nieopłacalne.

Mobilne żurawie wieżowe cieszą się ogromnym uznaniem wśród klientów, szczególnie w projektach, gdzie maksymalna waga podnoszonych ładunków nie przekracza 3 ton, a zakres działania żurawia wynosi do 60 metrów. Dlatego też z pewnością możemy stwierdzić, że mobilne żurawie wieżowe firmy Spierings to wyjątkowo uniwersalne urządzenia, które stanowią główną siłę napędową w około 80% wszystkich usług dźwigowych.

Największe zalety mobilnych żurawi wieżowych

 • OPTYMALNY WIDOK: Kabina operatora może być zamontowana zarówno w połowie wysokości wieży, jak i na jej szczycie, co zapewnia operatorowi doskonałą widoczność podczas pracy. Doskonałe pole widzenia to klucz do zwiększenia bezpieczeństwa podczas realizacji działań na placu budowy.
 • JEDNO ZADANIE, JEDNA OSOBA: Do obsługi i sterowania żurawiem wystarcza zaledwie jedna osoba. Nie ma potrzeby stosowania dodatkowego balastu ani elementów rozkładanego wysięgnika. Mobilny żuraw firmy Spierings zawsze działa z jednym operatorem, który jest operatorem i kierowcą w jednym.
 • SZYBKIE PRZYGOTOWANIE W 30 MINUT: Całkowite rozstawienie żurawia i jego przygotowanie do pracy zajmuje zaledwie od 20 do 30 minut, w zależności od modelu maszyny. W przypadku trudnych warunków na placu budowy, czas ten może zostać wydłużony o dodatkowe przygotowania pod podpory.
 • PŁYNNY RUCH BEZ SPADKU WYDAJNOŚCI: Mobilny żuraw wieżowy pracuje znacznie sprawniej niż tradycyjny dźwig z wysięgnikiem teleskopowym. Zmiana długości wysięgnika odbywa się za pomocą lekkiego wózka o masie 200 kilogramów, a nie poprzez podnoszenie ciężkiego ramienia ważącego kilkanaście ton.
 • ZDALNE STEROWANIE DLA WYGODY I BEZPIECZEŃSTWA: Operacje żurawiem można prowadzić zdalnie za pomocą radiowego sterowania, zawsze wtedy, gdy jest to wygodniejsze i bezpieczniejsze. To samo zdalne sterowanie może być używane podczas montażu i demontażu żurawia, dodatkowo podnosząc poziom bezpieczeństwa podczas tych czynności.
 • EKONOMICZNE ZASILANIE PROWADZONE Z BUDOWY: Niektóre modele żurawi mogą pracować na zasilaniu elektrycznym z placu budowy, wymagając jedynie napięcia trójfazowego 400V. To rozwiązanie nie tylko redukuje koszty wynajmu, ale także ogranicza hałas i korzystnie wpływa na środowisko naturalne, co sprawia, że mobilny żuraw wieżowy firmy Spierings to nie tylko innowacyjne, ale także ekologiczne rozwiązanie dla każdego placu budowy.

Mobilne żurawie wieżowe - zastosowanie

Dzięki swojej uniwersalności mobilne żurawie wieżowe Spierings znajdują swoje szerokie zastosowanie nie tylko w budownictwie.

Poniżej przedstawiamy kilka przykładów zastosowania dla "Spieringsów":

 • Betonowanie
 • Konstrukcje stalowe
 • Fundamenty
 • Przemysł
 • Montaż hal
 • Rafinerie
 • Huty
 • Transport stali do wykopu
 • Transport BIG-BAG'ów
 • Prace nocne
 • Prace w centrum miasta
 • Montaż płyty warstwowej
 • Montaż szalunków
 • Montaż klimatyzatorów
 • Ogrody zimowe

Mobilne żurawie wieżowe - wynajem w Warszawie

Oferujemy wynajem nowoczesnych, uniwersalnych mobilnych żurawi wieżowych w Warszawie i okolicach. Flotę naszych pojazdów stanowią najlepsze mobilne żurawie wieżowe Spierings z żurawiem klasy 60 metrów na czele.

Jako jedni z pierwszych w Polsce wprowadziliśmy żurawie wieżowe na podwoziu samochodowym do oferty. Pracujemy na tych maszynach już od kilku lat, więc możemy poszczycić się największym doświadczeniem w kraju.

Mobilne żurawie wieżowe oferujemy na wynajem dla firm, zwłaszcza dla dużych projektów budowlanych, a także dla klientów indywidualnych.

Mobilny żuraw wieżowy może z łatwością przemieszczać się, a więc w ciągu jednego dnia może zrealizować nawet kilka zleceń w różnych lokalizacjach. Potrzebujesz naszej pomocy? Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o szczegółach!

Jesteśmy gotowi na największe wyzwania. Z przyjemnością nawiążemy współpracę przy dużych projektach. Jesteśmy otwarci na kilkumiesięczne kontrakty - podnosimy w całej Polsce!

 

Sprawdź nasze najlepsze żurawie

Masz pytania? zadzwoń!

22 39 29 000